Gebelik Okulu

Gebelik Okulu

Liv Hospital sağlıklı nesillerin yetişmesindeki ilk adımın atılmasında katkı sağlamaya devam ediyor. Anne adaylarının merak ettiği soruların cevaplarını birebir uzmanlardan öğrendiği “Gebelik Okulu” eğitimi Liv Hospital Vadi İstanbul’da gerçekleşti.  “Hamilesiniz” kelimesinin duyulmasıyla birlikte değişen, dönüşen ve güzelleşen hayata, farklı sorularında eklenmeye başlandığı dönem olan hamilelik sürecinde, anne ve babaların yanında olan Liv Hospital uzmanları merak

Liv Hospital sağlıklı nesillerin yetişmesindeki ilk adımın atılmasında katkı sağlamaya devam ediyor. Anne adaylarının merak ettiği soruların cevaplarını birebir uzmanlardan öğrendiği “Gebelik Okulu” eğitimi Liv Hospital Vadi İstanbul’da gerçekleşti.
 

“Hamilesiniz” kelimesinin duyulmasıyla birlikte değişen, dönüşen ve güzelleşen hayata, farklı sorularında eklenmeye başlandığı dönem olan hamilelik sürecinde, anne ve babaların yanında olan Liv Hospital uzmanları merak edilen soruları yanıtladı.

Kadın Doğum Uzmanı, Çocuk Doktoru, Yenidoğan Hemşiresi, Doğum Fotoğrafçısı ve Emzirme Danışmanı’ndan oluşan geniş yelpazeli “Gebelik Okulu” eğitiminde, hamilelik döneminin ilk günlerinde yaşanılabilecek durumlardan, doğum çeşitlerine, özellikle son günlerde çok popüler olan suda doğumdan, taburculuk sonrasında evde geçen ilk günlere kadar birçok önemli noktaya değinildi.

Yüksek katılımla gerçekleşen “Gebelik Okulu” eğitimi; annelerin sorularıyla ve bebek yıkama workshop’u ile tamamlandı.

“Gebelik Okulu” eğitimleri her ay düzenli olarak Liv Hospital’da yapılmaya devam edecek. www.livhospital.com.tr adresimizden ve @livhospital instagram hesabımızı takip ederek ücretsiz eğitimlerimizden haberdar olabilirsiniz.

Pembe Pudra
ADMINISTRATOR
Profil

Diğer Yazılarımız

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked with *