Favori’nin Osmanlı Nişanı

Favori’nin Osmanlı Nişanı

Osmanlı Sultanının armasından ve nişanından esinlenerek tasarlanan bu tasarımla Osmanlı’nın ihtişamını üzerinizde sergileyebilirsiniz. Sıra dışı tasarımları koleksiyonlarına katmaya özen gösteren Favori, Osmanlı Devleti’nin ihtişamını ve gösterişini Osmanlı Nişanı modeli ile sergiliyor. Üzerindeki işlemeleriyle adeta tarihi bir görüntü veren Osmanlı Nişanı, farklılık arayanlar için tam yerinde bir tasarım. Ayrıca gösterişe önem verenler, sahip olacağı bu eşsiz

Osmanlı Sultanının armasından ve nişanından esinlenerek tasarlanan bu tasarımla Osmanlı’nın ihtişamını üzerinizde sergileyebilirsiniz.

Sıra dışı tasarımları koleksiyonlarına katmaya özen gösteren Favori, Osmanlı Devleti’nin ihtişamını ve gösterişini Osmanlı Nişanı modeli ile sergiliyor. Üzerindeki işlemeleriyle adeta tarihi bir görüntü veren Osmanlı Nişanı, farklılık arayanlar için tam yerinde bir tasarım. Ayrıca gösterişe önem verenler, sahip olacağı bu eşsiz tasarım ile tüm dikkatleri üzerine çekecekler.

Favori’nin Mühr-ü Zaman koleksiyonunda bulunan Osmanlı Nişanı, titiz işçilik ile de özel bir tasarım olduğunu kanıtlıyor. AB ve TSE standartlarına da uygun olan Osmanlı Nişanı, ekonomik açıdan da bütçeleri sarsmayacak durumda. Eğer sizler de tarihinizi üzerinizde taşımak istiyorsanız Türkiye’nin birçok yerinde bulunan Favori mağazasından veya www.favori.com.tr internet adresinden bu tasarıma ulaşabilrsiniz.

Pembe Pudra
ADMINISTRATOR
Profil

Diğer Yazılarımız