MAC’ten Rihanna’ya özel koleksiyon

MAC’ten Rihanna’ya özel koleksiyon

Rihanna’nın River Island için hazırladığı hazır giyim koleksiyonu haberini vereli daha birkaç gün olmuşken, Riri cephesinden yeni bir işbirliği haberi daha geldi. Üstelik bu habere daha fazla heyecanlandığımızı hemen itiraf edelim. Çünkü işin sonunda heyecanımızı katlayan bir sürü makyaj malzemesi olacak. Rihanna, diğer bir deyişle çok sevgili Riri, M.A.C’in makyaj ürünlerini uzun bir süredir turnelerinde

Rihanna’nın River Island için hazırladığı hazır giyim koleksiyonu haberini vereli daha birkaç gün olmuşken, Riri cephesinden yeni bir işbirliği haberi daha geldi. Üstelik bu habere daha fazla heyecanlandığımızı hemen itiraf edelim. Çünkü işin sonunda heyecanımızı katlayan bir sürü makyaj malzemesi olacak.

Rihanna, diğer bir deyişle çok sevgili Riri, M.A.C’in makyaj ürünlerini uzun bir süredir turnelerinde kullandığını ifade etmiş ve bir kozmetik markasıyla işbirliği yapacaksam bunun M.A.C gibi güvenilir bir markayla olacağını biliyordum demiş.

\”Riri loves M.A.C\” olarak adlandırılan serinin ilk satışa çıkacak ürünü olan ruj; şarkıcının 4 Mayıs’ta Brooklyn’de vereceği konser alanındaki özel M.A.C stantlarında yer alacak. Biz de o vakte kadar bu özel koleksiyonun Türkiye’ye gelmesini sabırsızlıkla bekliyor olacağız.

Pembe Pudra
ADMINISTRATOR
Profil

Diğer Yazılarımız