Seks Kazaları

Seks sırasında birçok kaza yaşanabildiğinden, seks bazen acı verici olabiliyor. İşte, seks kazaları hakkında çeşitli istatistikler:   Her gün 240 milyon insan seks yapıyor. Bir insan hayatı boyunca ortalama 5 bin 100 kez seks yapıyor. Her yıl insanların yüzde 33’ü seks sırasında yaralanıyor. Seks sırasında en çok rastlanan yaralanma çeşitleri 1) Kas çekmesi 2) Bel

Seks sırasında birçok kaza yaşanabildiğinden, seks bazen acı verici olabiliyor. İşte, seks kazaları hakkında çeşitli istatistikler:
 

Her gün 240 milyon insan seks yapıyor.

Bir insan hayatı boyunca ortalama 5 bin 100 kez seks yapıyor.

Her yıl insanların yüzde 33’ü seks sırasında yaralanıyor.

Seks sırasında en çok rastlanan yaralanma çeşitleri
1) Kas çekmesi
2) Bel incinmesi
3) Sürtünme nedeniyle halı yanığı
4) Boyun tutulması
5) Dirsek veya diz darbesi
6) Omuz ezilmesi
7) Diz burkulması
8) El bileği burkulması
9) Ayak bileği burkulması
10) Parmak bükülmesi

En çok seks kazası yaşanan mekanlar
1) Koltuk
2) Merdiven
3) Otomobil
4) Duş/küvet
5) Yatak odası
6) Sandalye
7) Mutfak
8) Bahçe
9) Tuvalet
10) Gardırop

Seks sırasında en çok kırılan ev eşyaları
1) Yatak
2) Kadeh
3) Fotoğraf çerçevesi
4) Sandalye
5) Bardak
6) Duvar çatlağı
7) Komidin
8) Kapı
9) Pencere
10) Vazo

UNUTULMAZ SEKS KAZALARI

Büyükannenin dışarı oluşunu fırsat bilip evinde sevişmeye karar veren bir çift, kayganlaştırıcı olduğunu düşündükleri bir tür jel kullandı. Genç çift, kullandıklarının kayganlaştırıcı değil, kan basıncını düşüren bir kalp ilacı olduğunu geç de olsa anladı. Daha sonra yüksek dozda oksijen ve suyla kendilerine ancak gelebildiler.

Doktora ‘karın ağrısı’ şikâyetiyle gelen bir hasta, daha sonra asıl şikâyetinin bu olmadığını itiraf etti. Kadının asıl sorunu, mikrodalga fırında ısıtılmış bir sosisi seks oyuncağı olarak kullanmak isterken cinsel organının içerisinde kırılmasıydı.

Kız arkadaşının orta büyüklükteki bir plastik topu arkasına yerleştirdiğini söyleyen bir adam, topu daha sonra bir türlü çıkaramadıklarını anlattı. Olayın hemen ardından hastaneye giden adam, doktoru beklerken öksürdü. Öksürüğün basıncıyla şiddetle havaya fırlayan top, odanın içinde zıplamaya başladı. Ta ki doktoru tam kafasından vurana kadar

Pembe Pudra
ADMINISTRATOR
Profil

Diğer Yazılarımız