Tülin Şahin Perspective’in yeni yüzü oldu

Tülin Şahin Perspective’in yeni yüzü oldu

Grafik çizgileri ve modern stiliyle yaptığı çekimlerle yine adından çok söz ettirecek Perspective, 40. yılını kutlamaya hazırlandığı bu sezonda, yeni marka yüzüyle karşımıza çıkıyor. Podyumlardan tanıdığımız ve Türk kadınlarının severek takip ettiği bu isim Tülin Şahin… 2 gün süren çekimlerde fotoğrafları Emre Doğru çekti. Styling ise Bahar Kongel tarafından yapıldı. Marka Direktörü Gökay Gündoğdu çekimler

Grafik çizgileri ve modern stiliyle yaptığı çekimlerle yine adından çok söz ettirecek Perspective, 40. yılını kutlamaya hazırlandığı bu sezonda, yeni marka yüzüyle karşımıza çıkıyor.

Podyumlardan tanıdığımız ve Türk kadınlarının severek takip ettiği bu isim Tülin Şahin…

2 gün süren çekimlerde fotoğrafları Emre Doğru çekti. Styling ise Bahar Kongel tarafından yapıldı. Marka Direktörü Gökay Gündoğdu çekimler boyunca tüm detaylarla yakından ilgilendi.

Tülin Şahin markanın modern çizgideki koleksiyonundan her parçayı giymekten büyük keyif duyduğunu belirtti. Çekim boyunca enerji dolu top model Tülin Şahin toplamda 13 kombin giydi.

İddialı yükselişini Tülin Şahin işbirliğiyle de sürdüren Perspective’in bu sezonki koleksiyonunda elektrik mavi ve bordo renkler göze çarparken gold detaylar, minimal takımlar ve geometrik kesikler ön planda! Oversize ve yumurta form kabanlar, kalem etekler, kısa dar paça pantolonlar ve truvakar kollu A form elbiseler sezonun hit parçaları arasında olacağa benziyor.

Perspective ilk defa bu sezon satışa çıkacak ayakkabı koleksiyonuyla da oldukça iddialı.

Pembe Pudra
ADMINISTRATOR
Profil

Diğer Yazılarımız