Risk almıyorlar

Risk almıyorlar

TAYLOR SWIFT Müzik dünyasının yetenekli isimlerinden Taylor Swift (22), ödül törenleri ve davetlere stilistiyle hazırlanıyor. Günlük şıklık için tek başına kalan Swift’in tek yaptığı, birbirine benzer diz üstü çiçekli elbiseler giymek oluyor. JESSICA ALBA İkinci kez anne olduktan sonra rengarenk giyimiyle, moda eleştirmenlerinin dikkatini çeken oyuncu Jessica Alba’nın günlük giyim için tercihi fular, renkli kot,

TAYLOR SWIFT
Müzik dünyasının yetenekli isimlerinden Taylor Swift (22), ödül törenleri ve davetlere stilistiyle hazırlanıyor. Günlük şıklık için tek başına kalan Swift’in tek yaptığı, birbirine benzer diz üstü çiçekli elbiseler giymek oluyor.

JESSICA ALBA
İkinci kez anne olduktan sonra rengarenk giyimiyle, moda eleştirmenlerinin dikkatini çeken oyuncu Jessica Alba’nın günlük giyim için tercihi fular, renkli kot, salaş tişört ya da gömlek! Alba, tüm yaz birbirine benzeyen kombinler giymekle kalmadı, kışın da aynı kombinleri giymeyi sürdürüyor.

EVA LONGORIA
‘Latin güzeli’ olarak tanınmakla yetinmek istemeyen ve politikaya sıcak baktığını sık sık röportajlarında söyleyen Eva Longoria, ‘şık’ olarak algılanabilmek için diz altında biten ve vücudunu saran rengarenk elbiselerine güveniyor.

Pembe Pudra
ADMINISTRATOR
Profil

Diğer Yazılarımız