Buse Terim’in Dolabı

Buse Terim’in Dolabı

İnternette hazırladığı bloğunda ünlülerin evlerini ziyaret edip elbise dolaplarını görüntüleyen Buse Terim bu kez kendi gardrobunu açtı.   Terim “Hayal alemimin gizli şatosu” diye tanımladığı elbise dolabını hazırladığı blogda takipçileriyle paylaştı. Terim, takipçilerinin giyim anlayışıyla ilgili sorularını da yanıtladı. Elbise dolabını “yaşayan bir organizma” olarak tanımlayan Buse Terim, dolabındaki eşyaları da konuşabilen birer karakter olarak

İnternette hazırladığı bloğunda ünlülerin evlerini ziyaret edip elbise dolaplarını görüntüleyen Buse Terim bu kez kendi gardrobunu açtı.

 
Terim “Hayal alemimin gizli şatosu” diye tanımladığı elbise dolabını hazırladığı blogda takipçileriyle paylaştı.
Terim, takipçilerinin giyim anlayışıyla ilgili sorularını da yanıtladı. Elbise dolabını “yaşayan bir organizma” olarak tanımlayan Buse Terim, dolabındaki eşyaları da konuşabilen birer karakter olarak gördüğünü belirtti.
Giyeceği kıyafeti genellikle ruh halinin belirlediğini belirten Buse Terim “Ruh halimi ve elbise dolabımı baş başa bırakıyorum. Hiç aralarına girmiyorum” dedi.

Terim, genellikle renkli giyinmeyi tercih ettiğini siyahı ise kendini iyi hissetmediği zaman kullandığını belirtti.
Terim, elbise dolabını paylaşırken güzellik sırlarıyla ilgili tüyolar vermeyi de ihmal etmedi.\”Yatmadan önce ne kadar yorgun olursam olayım veya ne kadar geç gelmiş olursam olayım, eğer yüzümde makyaj varsa mutlaka gardırobum beni makyaj masamın önüne doğru itekliyor\” diyerek cilt temizliğinin önemini hayranlarına hatırlattı.
Buse Terim, hangi modacıları sevdiğini ve nerelerden alışveriş ettiğini de anlattı.
Terim giyinirken mutlaka müziğin kendisine eşlik ettiğini de belirtti.

Buse Terimin dolabı için FOTO GALERİYİ TIKLAYINIZ

Pembe Pudra
ADMINISTRATOR
Profil

Diğer Yazılarımız