Şeffaf sütyen ile güzelliğiniz daha özgür

Şeffaf sütyen ile güzelliğiniz daha özgür

Özel olarak sevdiğimiz, bizi her zamankinden daha şık gösteren kıyafetlerimizi giyerken bazı sütyen sorunları yaşayabiliyoruz. Açık renk giysilerin altından görünen veya askıları yüzünden straplez kesim giymenize engel olan sütyen sıkıntısına, şeffaf sütyen ile son verin. İşte bilenler ve bilmeyenler için şeffaf sütyen! Şeffaf sütyen ile istediğiniz her ortama girebilir, gece kıyafetleri ve bikinilerle de kullanabilirsiniz.

Özel olarak sevdiğimiz, bizi her zamankinden daha şık gösteren kıyafetlerimizi giyerken bazı sütyen sorunları yaşayabiliyoruz. Açık renk giysilerin altından görünen veya askıları yüzünden straplez kesim giymenize engel olan sütyen sıkıntısına, şeffaf sütyen ile son verin. İşte bilenler ve bilmeyenler için şeffaf sütyen!

Şeffaf sütyen ile istediğiniz her ortama girebilir, gece kıyafetleri ve bikinilerle de kullanabilirsiniz. Kıyafetlerinizin altından asla fark edilemeyecek olan bu ürün, cilt yapınıza da oldukça uyumlu. İnce ve rahat yapısı ile göğüslerinizin daha dik görünmesini de sağlayacak olan bu sütyen, terlemeye karşı da oldukça dayanıklı.

Genellikle iki parça olarak üretilen bu sütyeni kullanmadan önce cildinizin temiz olduğundan emin olun. Sırayla göğsünüze yapıştıracağınız bu parçaların iç kısmına, elinizi özellikle de tırnağınızı değdirmemeye dikkat edin.

Takma işlemi sırasında ürünü kenarlarından hafifçe kıvırın ve göğsünüzle orantısını doğru ayarlayarak, tek hamlede yapıştırın. Daha sonra aşağıdan yukarı doğru elinizle hafifçe kaldırın. Böylece daha dik görünecektir. İki göğsünüzün de aynı görünüme sahip olması için işlemi sırayla ve özen göstererek uygulayın. Takma işlemi bittikten sonra kopçasını bağlamayı unutmayın.

Kullanım sona erdikten sonra, sütyene dokunmadan göğsünüze hafif baskı yapın ve avucunuzla çıkarın. Özel bir kullanıma sahip oldukları için kutusuna kaldırmadan önce sütyeni sabunlu ılık suda dokunmadan yıkayın. Kurulamak için herhangi bir madde kullanmamaya özen gösterin. Sadece silkeleyerek suyundan kurtarmanız ve özel kutusuna koymanız yeterli olacaktır.

Pembe Pudra
ADMINISTRATOR
Profil

Diğer Yazılarımız