Zayıflatan İçecek

Zayıflatan İçecek

Siz de bugünlerde kilo verme telaşı yaşayanlardan mısınız? \”Evet\” dediğinizi duyar gibiyiz. Yalnız değilsiniz o halde. Bugünlerde yaza hazırlık yapanların sayısı hiç de azımsanacak gibi değil çünkü. Arınma ve Sağlıklı Yaşam Uzmanı Gül Kaynak, yaza hazırlık yapanlar topluluğuna yönelik ‘mucize’ olarak nitelendirdiği yeşil içeceğin tarifini veriyor. Sebze karışımı bu içeceğin tarifini sayfalarımızda paylaşıyoruz. İşte, Gül

Siz de bugünlerde kilo verme telaşı yaşayanlardan mısınız? \”Evet\” dediğinizi duyar gibiyiz. Yalnız değilsiniz o halde. Bugünlerde yaza hazırlık yapanların sayısı hiç de azımsanacak gibi değil çünkü.

Arınma ve Sağlıklı Yaşam Uzmanı Gül Kaynak, yaza hazırlık yapanlar topluluğuna yönelik ‘mucize’ olarak nitelendirdiği yeşil içeceğin tarifini veriyor. Sebze karışımı bu içeceğin tarifini sayfalarımızda paylaşıyoruz.

İşte, Gül Kaynak’ın her sabah aç karnınıza büyük bir bardak (330 cc) içilmesini tavsiye ettiği, zayıflama ve sağlıklı yaşam kürlerinin baş tacı mucize yeşil içeceği…

Malzemeler

3 salatalık (kabuğu ile)

6-8 yaprak ıspanak

2 adet kereviz sapı

3 çiçek brokoli

1 avuç dolusu semizotu

1 limon

1/2 çay kaşığı Himalaya tuzu

Hazırlanışı
Sebzeleri katı meyve sıkacağında çiğ olarak sıkın ve taze olarak içilin. Ek olarak isterseniz biraz taze zencefil, bir parça kırmızı pancar, her türlü taze kırmızı, yeşil biber, pazı vb. ekleyebilirsiniz.

Pembe Pudra
ADMINISTRATOR
Profil

Diğer Yazılarımız