Victoria’s Secret meleklerinin saç bakım sırları

Victoria’s Secret meleklerinin saç bakım sırları

Victoria’s Secret modellerinin, fiziklerinin mükemmelliği dışında podyumdaki zahmetsiz güzelliklerine de hayran olmamak elde değil. Sağlıklı ve güçlü saçlar için sağlıklı bir vücuda sahip olmamız gerekiyor. Meleklerin, bu mükemmel saçlara sahip olmalarının en büyük nedenlerinden biri sağlıklı beslenmeleri. Bundan yola çıkarak Victoria’s Secret modellerinin en çok tükettikleri yiyecekleri tüketerek onlarınki gibi saçlara sahip olabilirsiniz. Biftek Leziz

Victoria’s Secret modellerinin, fiziklerinin mükemmelliği dışında podyumdaki zahmetsiz güzelliklerine de hayran olmamak elde değil. Sağlıklı ve güçlü saçlar için sağlıklı bir vücuda sahip olmamız gerekiyor. Meleklerin, bu mükemmel saçlara sahip olmalarının en büyük nedenlerinden biri sağlıklı beslenmeleri. Bundan yola çıkarak Victoria’s Secret modellerinin en çok tükettikleri yiyecekleri tüketerek onlarınki gibi saçlara sahip olabilirsiniz.

Biftek

Leziz az pişmiş bir bifteğin tadını çıkartmaya başlayabilirsiniz, Bifteğin içindeki B5 vitamini ve çinko , saçlarınıza iyi gelen besinler. Çinko saçlarınızın dökülmesini, B5 vitamini ise grileşmesini engelliyor.

Az yağlı süzme yoğurt

Süzme yoğurt, normal yoğurttan daha fazla protein içermektedir aynı zamanda iyi bir kalsiyum kaynağıdır. Bu iki besin de saçlarımız için oldukça yararlılar, protein saçın sağlıklı ve gür uzamasını sağlarlar.

Somon

Somon, omega-3 açısından oldukça zengin bir besindir. Omega 3, saç tellerinin elastikliğini ve nemliliğini korur, saçın kırılmaya karşı güçlü ve parlak olmasını sağlar.

Patates

Patates, beta karoten ve C vitamini içerir. Bu iki besin kaynağı da Sebum maddesi üretir. Sebum maddesi, yağ bezlerimizin ürettiği bir salgıdır ve saç köklerimizin kurumasını engeller bu sayede kepek sorunu ortadan kalkar.

Ispanak

Ispanak ve yeşil lifli sebzeler, Biotin için mükemmel kaynaklar. Biotin, saçlarımızın güçlü bir şekilde uzamasını sağlar ve dolgunlaştırır.

Pembe Pudra
ADMINISTRATOR
Profil

Diğer Yazılarımız