Ünlüler yaza nasıl hazırlanıyor

Ünlüler yaza nasıl hazırlanıyor

Çağla Kubat En büyük özeni cildine gösteriyor! Milli sörfçü ve oyuncu Çağla Kubat, yaza hazırlanırken en çok cildine özen gösteriyor. Yoğun çalışma temposu nedeniyle sürekli güneş altında olan Kubat, güneş koruyucu krem kullanmayı ihmal etmiyor. Kış aylarının aksine, yaz mevsiminde yoğun yağ içeren vücut kremleri ve losyonları tercih ettiğini belirten Çağla Kubat, saçlarının deniz suyundan

Çağla Kubat

En büyük özeni cildine gösteriyor!
Milli sörfçü ve oyuncu Çağla Kubat, yaza hazırlanırken en çok cildine özen gösteriyor. Yoğun çalışma temposu nedeniyle sürekli güneş altında olan Kubat, güneş koruyucu krem kullanmayı ihmal etmiyor. Kış aylarının aksine, yaz mevsiminde yoğun yağ içeren vücut kremleri ve losyonları tercih ettiğini belirten Çağla Kubat, saçlarının deniz suyundan mümkün olduğunca az etkilenmesi için saç bakım ürünlerinde kaliteden ödün vermediğinin de altını çiziyor.

Nefise Karatay

Tepeden tırnağa organik ürünler kullanıyor!
Sunucu Nefise Karatay, yalnızca yaza girerken değil, tüm mevsim geçişlerinde kese yaptırdığını söylüyor. Bu sayede bedenini ölü derilerden temizleyen Karatay, düzenli olarak da cilt bakımı yapıyor. Yüzünü gül suyu ve soda ile yıkadığını belirten güzel sunucu, temizlenen cildine organik içerikli kremler kullanıyor. Saçları için bakım serumları ve organik boyaları tercih ettiğini belirten Nefise Karatay, şampuan seçimini renk koruyucu ürünlerden yana kullanıyor. Güneşin zararlı etkilerinden korunmak için kış aylarında 15 faktörlü güneş koruyucu kremler kullanan Karatay, yazla birlikte kremlerini 30 faktörlü ürünlerle değiştiriyor.

Sedef Avcı

Bakım ürünlerini özenle seçiyor!
Vücut bakımına büyük özen gösteren oyuncu Sedef Avcı, yaz aylarında haftada bir kez saç bakımı uyguladığını söylüyor. Her ay düzenli cilt bakımı yaptırmanın yanı sıra vücut peeling’ini de ihmal etmiyor. Bakım ürünlerini özenle seçtiğini söyleyen Avcı, kil maskesi ve argan yağından vazgeçemediğinin de altını çiziyor.

Deniz Berdan

Yaza kese yaptırarak hazırlanıyor!
Her dönem güzel ve bakımlı isimlerden biri olan Deniz Berdan, yaz mevsimine hazırlıkta cildini daha çok nemlendirdiğini söylüyor. Mevsim geçişlerinde birçok hemcinsi gibi ölü derilerden kese yaptırarak kurtulduğunu belirten Berdan, cildi için de normalden daha yoğun bir krem tercih ettiğini söylüyor. Daha çok parfüm içermeyen, organik kremleri tercih ettiğini vurgulayan Deniz Berdan, şampuanını değiştirmese de saçlarını güneşin zararlı etkilerinden koruyup, rengini kaybetmesini engellemek için renk koruyucu kullandığını belirtiyor.

Formsante

Pembe Pudra
ADMINISTRATOR
Profil

Diğer Yazılarımız