Stil ikonu: Cara Delevingne

Stil ikonu: Cara Delevingne

Ünlü modelin marifetleri arasında neler yok ki; davul da çalıyor, şarkı da söylüyor hatta oyunculuk bile yapıyor. Başarılı model gündemimizi uzun süre meşgul edecek gibi görünüyor. Çılgın modelin stilinde, karakteri ve eğlenceli halleri ile de uyumlu olan punk hüküm sürüyor. Oversize tişörtler, yırtık jeanler, şortlar, sneaker’lar ünlü modelin olmazsa olmazları arasında. En sevdiği aksesuarlar da

Ünlü modelin marifetleri arasında neler yok ki; davul da çalıyor, şarkı da söylüyor hatta oyunculuk bile yapıyor. Başarılı model gündemimizi uzun süre meşgul edecek gibi görünüyor.

Çılgın modelin stilinde, karakteri ve eğlenceli halleri ile de uyumlu olan punk hüküm sürüyor. Oversize tişörtler, yırtık jeanler, şortlar, sneaker’lar ünlü modelin olmazsa olmazları arasında. En sevdiği aksesuarlar da şüphesiz ki şapkalar ve bereler. Punk stilinin bir gereği olan rengarenk kıyafetler de Cara’nın favorilerinden.

Ünlü model kırmızı halıda ise giydiği her tasarımı başarıyla taşıyor. Çılgın punk güzelinden göz alıcı ve zarif bir yıldıza dönüşerek kırmızı halının da hakkını veriyor. Güzel modelin kırmızı halı tercihlerindeyse Burberry tasarımları başı çekiyor.

Pembe Pudra
ADMINISTRATOR
Profil

Diğer Yazılarımız