L’oreal Paris’in yeni güzellik elçisi

L’oreal Paris’in yeni güzellik elçisi

Göz alıcı güzelliği ve başarılı kariyeri ile L’Oréal Paris ailesine katılan güzel yıldız dünya kadınlarına “Çünkü Siz Buna Değersiniz” demeye hazırlanıyor. L’Oréal’in en güçlü markası L’Oréal Paris yeni güzellik elçisi olarak Hollywood’un yükselen yıldızı Blake Lively’yi seçti. Başarılı kariyeri, üstün oyunculuk yeteneği, altın sarısı saçları, zeki bakışları, cazibeli gülüşü, özgün güzelliği ve ilham kaynağı olan

Göz alıcı güzelliği ve başarılı kariyeri ile L’Oréal Paris ailesine katılan güzel yıldız dünya kadınlarına “Çünkü Siz Buna Değersiniz” demeye hazırlanıyor. L’Oréal’in en güçlü markası L’Oréal Paris yeni güzellik elçisi olarak Hollywood’un yükselen yıldızı Blake Lively’yi seçti.

Başarılı kariyeri, üstün oyunculuk yeteneği, altın sarısı saçları, zeki bakışları, cazibeli gülüşü, özgün güzelliği ve ilham kaynağı olan moda stiliyle L’Oréal Paris’in global yüzü olan Blake Lively gerçekleştirilen lansman gecesinde: “L’Oreal Paris’i her gün gururla kullanan kadınlardan, yetenekli ve motive edici marka temsilcilerine kadar, L’Oreal Paris’i temsil etmiş olan inanılmaz kadınların arasına katıldığım için çok heyecanlı ve gururluyum. “Çünkü Ben Buna Değerim” mesajlarının verdiği ilhamla büyüdüm ben. Güzelliğin aslında kendine güvenle alakası olduğunun altını çizen ve kadınlarda derinlemesine yer eden çok önemli bir mesaj bu. Her şeyin anahtarı bu mesajda gizli. Bu yüzden artık bir L’Oréal Paris kadını olduğum için gurur duyuyorum” dedi.

Pembe Pudra
ADMINISTRATOR
Profil

Diğer Yazılarımız