Her kadının mutlaka denemesi gereken makyaj önerileri…

Her kadının mutlaka denemesi gereken makyaj önerileri…

Makyaj, güncelliğini asla kaybetmeyen bir konu. Güncelliğini kaybetmeyen makyajın modası hiç geçmeyen, klasik denebilecek ama bir o kadar da çarpıcı teknikleri var. Eğer demode bulduğunuz için denemiyorsanız mutlaka yazımıza bir göz atmalısınız. Kırmızı ruj bir kadın için ne olursa olsun önemini kaybetmiyor. Kıpkırmızı çekici dudaklar sezontrendi ne olursa olsun her zaman uygulanabilir nitelikte.Özellikle şık davetlerin

Makyaj, güncelliğini asla kaybetmeyen bir konu. Güncelliğini kaybetmeyen makyajın modası hiç geçmeyen, klasik denebilecek ama bir o kadar da çarpıcı teknikleri var. Eğer demode bulduğunuz için denemiyorsanız mutlaka yazımıza bir göz atmalısınız.

Kırmızı ruj bir kadın için ne olursa olsun önemini kaybetmiyor. Kıpkırmızı çekici dudaklar sezontrendi ne olursa olsun her zaman uygulanabilir nitelikte.Özellikle şık davetlerin vazgeçilmezi olan kırmızı ruj, her kadının makyaj malzemeleri arasında bulunması gereken bir ürün.

Günün en çok kullanılan tekniği olan eyeliner sürmek, gözleri büyütmek için birebir. Sürmeli gözler her zaman çekicidir, şıklığı ve sadeliği beraberinde getirir.

Özellikle bronz tenin üstüne rahatlıkla kullanabileceğiniz bronz allıklar, ciltte parlak ve ışıltılı bir görünüm sağlayan bronz allıklar her zaman tercih edebileceğiniz ürünler.       

Dumanlı göz makyajları her kadının favorisi. Grili siyahlı göz makyajı, göz rengi ve şekli ne olursa olsun her kadına yakışan cinsten.

Pembe Pudra
ADMINISTRATOR
Profil

Diğer Yazılarımız