Hayatımız boyunca 4 kez aşık oluyoruz

Hayatımız boyunca 4 kez aşık oluyoruz

İngiltere’de 2000 yetişkin üzerinde yapılan \”aşk\” konulu anketin sonuçları açıklandı. Çalışmaya göre insanlar hayatları boyunca dört kere aşık oluyor. Sonuçlara göre insanların %33’ü ilk aşklarıyla hayatlarını birleştiriyor. Katılımcıların %61’i aşık oldukları kişiden ayrıldıklarını ve başka insanlarla evlendiklerini itiraf ederken her 10 kişiden 4’ü ikinci aşklarıyla evlendiğini belirtiyor. Çalışmanın ortaya çıkardığı bir diğer sonuç ise \”yasak

İngiltere’de 2000 yetişkin üzerinde yapılan \”aşk\” konulu anketin sonuçları açıklandı. Çalışmaya göre insanlar hayatları boyunca dört kere aşık oluyor. Sonuçlara göre insanların %33’ü ilk aşklarıyla hayatlarını birleştiriyor.

Katılımcıların %61’i aşık oldukları kişiden ayrıldıklarını ve başka insanlarla evlendiklerini itiraf ederken her 10 kişiden 4’ü ikinci aşklarıyla evlendiğini belirtiyor.

Çalışmanın ortaya çıkardığı bir diğer sonuç ise \”yasak aşklar\”la ilgili. Her 20 kişiden biri beraber olması imkansız olan kişilerle özellikle de iş arkadaşıyla kaçamak yaşadığını itiraf ediyor.

Pembe Pudra
ADMINISTRATOR
Profil

Diğer Yazılarımız