Gelin İç Çamaşırları

Gelin İç Çamaşırları

Hemen hemen hepimiz için ayrı bir heyecan olan çamaşır seçiminde hem cesur hem de dikkatli olmalısınız. Çamaşırınızı gelinliğinizin modeline uygun olarak seçmelisiniz. Eğer göğüs ya da sırt dekolteli bir gelinlik tercih ederseniz çamaşırınız daha da önemli hale gelecektir. Göğüs dekolteniz derinse yapışma sutyenleri ya da straplez modelleri kullanabilirsiniz. Diğer bir alternatif ise gelinliğinizin içine sutyen

Hemen hemen hepimiz için ayrı bir heyecan olan çamaşır seçiminde hem cesur hem de dikkatli olmalısınız.

Çamaşırınızı gelinliğinizin modeline uygun olarak seçmelisiniz. Eğer göğüs ya da sırt dekolteli bir gelinlik tercih ederseniz çamaşırınız daha da önemli hale gelecektir. Göğüs dekolteniz derinse yapışma sutyenleri ya da straplez modelleri kullanabilirsiniz. Diğer bir alternatif ise gelinliğinizin içine sutyen dikimi olabilir. Küçük göğüslü iseniz pedli toparlayıcı sutyenler harikalar yaratıyor bilginize…

Unutmayın o gece çamaşırınızın yalnızca fonksiyonelliği değil aynı zamanda çekici ve baş döndürücü olmasına da dikkat etmelisiniz!

Gelinliğinizin tüm ihtişamını vurgulayacak olan çamaşırınızı seçerken modacınızdan yardım almanız işinizi kolaylaştırır. Gelinliğinizin modeli ve kumaşı seçiminizde en önemli belirleyici olacaktır.

Hayatınızın bu en özel gecesinde her şey kusursuz, sizde tam bir rahatlık ve güven içinde olmalısınız. Dans ederken, yemek esnasında, konuklarınızla tebrikleşirken \”aman çamaşırım görünmesin\” hissiyle gelinliğinizi çekiştirmeniz sizi hem rahatsız edecek hem de görüntü olarak hoş olmayacaktır.

İşte size seçiminizi kolaylaştıracak tüyolar;

İlk dikkat etmeniz gereken şey seçiminizin ruhunuza ve zevkinize hitap etmesidir.
Doğru seçilmiş bir iç çamaşırı vücudunuzda mucizeler yaratabilir; kusurlarınızı öyle bir toplar, inceltir, büyütür, küçültür ki siz bile şaşarsınız, bizden söylemesi…

Düğün gününüzde kullanacağınız iç çamaşırı özenle seçilmiş olmalıdır. Basit ve özensiz bir seçim romantizmi bir anda yok edebilir; aman dikkat diyoruz. . .

İç çamaşırınızın rengine karar verirken gelinliğinizin rengini dikkate almalısınız.
Kumaş olarak ise gelinliğinizin kumaşının altından sırıtmaması için dantelli ve süslü kumaşlar yerine; ipek ya da sateni kullanmanızı tavsiye ediyorum. Böylece oluşabilecek potlukları engellemiş olursunuz.

Markaların birbirinden güzel koleksiyonlarına göz gezdirmeyi unutmayın.

Giydiğiniz zaman hareket esnasında kaymayan, içinde rahat ve seksi hissettiğiniz modellere yönelin.

Gelinliğiniz straplez tarzda ise çamaşır seçimi daha önemli hale gelecektir. Askısız ve kendinden yapışkanlı ürünler size uygun olabilir.

Çamaşırınız gelinliğinizin vücudunuza oturuş şeklini değiştirerek, görüntünün kusursuzluğunu sağlar. Bu yüzden her provada çamaşırınızı yanınıza almayı unutmayın.
Göğüsleriniz yeterince dolgun görünmüyorsa push – up denilen içten dolgulu, göğüsleri kaldıran ve büyük gösteren mucizevî sutyenleri deneyebilirisiniz.

Kilo sorunu olan gelin adayları korse de kullanabilir. Beli incelten ve kusurları kapatan modellere de bakabilirsiniz.
Veee jartiyer…! Düğün gecesinin vazgeçilmez fantezisi! Bazı kadınlar kullanımını rahat bulmasa da kimileri günlük hayatında bile keyifle kullanıyor. Seçim sizin… Sutyen, külot ve jartiyerden oluşan üçlü külotları tercih edebileceğiniz gibi askısız jartiyerli bir body de tercih edebilirsiniz.

Çamaşırınızın renk seçiminde, gelinliğinizin rengini dikkate almalısınız. Kumaş cinsi olarak ise gelinliğinizin kumaşının altından sırıtmaması için dantelli ve süslü kumaşlar yerine; ipek ya da sateni kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Cildiniz hassassa pamuklu kumaştan yapılmış modelleri seçmelisiniz. Ayrıca balayına gitmeyi planlıyorsanız, bu işlere girişmişken seksi ve hoş takımlardan bir kaç çift alabilirsiniz!

Biraz dikkat ve birazda mağaza çalışanlarının yardımı ile büyüleyici iç çamaşırlarınızı seçmek hoş ve heyecanlı bir eğlenceye dönüşecektir.

Pembe Pudra
ADMINISTRATOR
Profil

Diğer Yazılarımız