FAVORİ İLE SEVGİLİLER GÜNÜ’NDE KALPLER BİRBİRİNE DAHA DA YAKLAŞACAK

FAVORİ İLE SEVGİLİLER GÜNÜ’NDE  KALPLER  BİRBİRİNE DAHA DA YAKLAŞACAK

Sevgiler Günü’ne sayılı günler kaldı. Bu özel günde, kimi aşıklar aşklarını bir kere daha dile getirecek; bazıları ise sevdiğine kalbini açıp aşkını ilk defa itiraf edecek. Tüm kalpler birbirine daha çok yaklaşacak. Favori, bu güzel anları bir hediye ile taçlandırmak isteyenler için Sevgililer Günü’ne özel kalpli kolyeler, tektaş yüzükler ve kol düğmeli tasarımlar hazırladı. Aşkın

Sevgiler Günü’ne sayılı günler kaldı. Bu özel günde, kimi aşıklar aşklarını bir kere daha dile getirecek; bazıları ise sevdiğine kalbini açıp aşkını ilk defa itiraf edecek. Tüm kalpler birbirine daha çok yaklaşacak. Favori, bu güzel anları bir hediye ile taçlandırmak isteyenler için Sevgililer Günü’ne özel kalpli kolyeler, tektaş yüzükler ve kol düğmeli tasarımlar hazırladı.

Aşkın hakim olacağı Sevgililer Günü’nde mutluluğunuzu daha da arttıracak Favori’nin aşk temalı kalpli kolyeleri, iki kalbi bir araya getiriyor. Pırlanta taşlarla süslü bu kalpler, bir bütün olmuş aşıkları temsil ediyor. Favori’nin birbirinden şık ve zarif tasarladığı kalpli kolyeler ,‘Sen benim öteki yarımsın’ diyenler için ideal bir hediye alternatifi oluyor. Beyaz ve sarı altın seçeneğinin sunulduğu,aşk temalı kalpli kolyeler, pırlantalı tektaş yüzükler ve kol düğmeleri Favori mağazalarında sizleri bekliyor.

Favori’nin, Türkiye çapındaki 100 mağazasında tüketicilerin beğenisine sunulan ürünlerini incelemek için en yakın Favori mağazasını ya da www.favori.com.tr internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Pembe Pudra
ADMINISTRATOR
Profil

Diğer Yazılarımız