Eşofma altı topuklu modası

Eşofma altı topuklu modası

RIHANNA Eşofmanlarla topuklu ayakkabıları ilk giyen ünlü Rihanna’ydı. Pijama takımlara çok kolay adapte olan Rihanna, daha sonra bilekte biten koyu renkteki eşofman altlarını aynı bir pantolon gibi giymeye başladı. KIM KARDASHIAN Hamilelik döneminde bile topuklu ayakkabılarından vazgeçmeyen Kim Kardashian; eşofman altlarını, topuklu ayakkabılarıyla giyen ünlüler arasında… KELLY ROWLAND Şarkıcı Kelly Rowland da eşofman takımların sıkı

RIHANNA

Eşofmanlarla topuklu ayakkabıları ilk giyen ünlü Rihanna’ydı. Pijama takımlara çok kolay adapte olan Rihanna, daha sonra bilekte biten koyu renkteki eşofman altlarını aynı bir pantolon gibi giymeye başladı.

KIM KARDASHIAN

Hamilelik döneminde bile topuklu ayakkabılarından vazgeçmeyen Kim Kardashian; eşofman altlarını, topuklu ayakkabılarıyla giyen ünlüler arasında…

KELLY ROWLAND

Şarkıcı Kelly Rowland da eşofman takımların sıkı takipçilerinden… Rowland, Nobu isimli lüks restorana Nike marka gri bir eşofman ve topuklu bir spor ayakkabıyla gitti.

RITA ORA

Louboutin ayakkabılar hiç böyle bir iskenceye kurban gitmemiştir herhalde. Rita Ora, ünlü markanın iddialı ayakkabılarını, fosfor yeşili bir eşofman takımıyla kombinledi.

HERMES ÇANTA VE ZANOTTI AYAKKABI İLE

Müzik dünyasının en süslü isimlerinden Jennifer Lopez, yaz başından beri eşofman takımlar giyiyor. Lopez, bu takımları Hermes çanta ve Zanotti ayakkabıyla kombinliyor.

Pembe Pudra
ADMINISTRATOR
Profil

Diğer Yazılarımız