Erkekler neden çirkin kadınlarla aldatır

Erkekler neden çirkin kadınlarla aldatır

Erkeklerin eşlerini eşlerinden daha çirkin kadınlarla aldatması herkesi şaşırtmıştır. Karısı çok güzel olan erkek eşini gider en çirkin kadınlarla aldatır. Bunun nedeni güzellik veya çirkinlik değildir. Erkek aradığı şeyleri çirkin kadında da bulabilir. Aldatan erkekler çoğu zaman hayal kırıklığına uğratır. Çirkin kadınla \”kaçamak\” yapan erkeklere etrafındakilerin ilk tepkisi hep şöyle olmuştur; \”Aldattığına göre eşinden güzel

Erkeklerin eşlerini eşlerinden daha çirkin kadınlarla aldatması herkesi şaşırtmıştır. Karısı çok güzel olan erkek eşini gider en çirkin kadınlarla aldatır.

Bunun nedeni güzellik veya çirkinlik değildir. Erkek aradığı şeyleri çirkin kadında da bulabilir. Aldatan erkekler çoğu zaman hayal kırıklığına uğratır. Çirkin kadınla \”kaçamak\” yapan erkeklere etrafındakilerin ilk tepkisi hep şöyle olmuştur; \”Aldattığına göre eşinden güzel olsaydı bari!’

Erkekler güçlü ve ilgili kadınları severler. Erkeklere göre güzel kadınlar kendilerine olan güvenleri yüzünden erkekleri hep ezme ilgi bekleme şımartılma modundadırlar. Her isteğinin olmasını isteyen istekleri yerine gelmediğinde eşine tirip atan küsen kadınlardan bıkan erkekler çareyi karısından daha çirkin ama ilgi beklemek yerine ilgi gösteren erkeği mutlu etmek için elinden geleni yapan kadınları tercih ederler.

Erkekler zeki ve şefkatli kadınları severler ve aslında kadınlardan çok şey isterler. Genellikle çok fazla ilgi göremeyen çirkin kadınlar bir erkek bulduğunda erkeğini kaybetmemek için ellerinden gelen her şeyi yapıp erkeği mutlu etmek mutlu olmak isterler. Hele bir de erkek varlıklı ve gün görmüş ise ilgilenilmek istiyorsa bu kadınlardan ve erkeklerden daha mutlusu yoktur.

Pembe Pudra
ADMINISTRATOR
Profil

Diğer Yazılarımız