Erkekler bu kadınları istiyor

Erkekler bu kadınları istiyor

ABD’de Pennsylvania Devlet Üniversitesi’nde yapılan araştırmaya göre erkeklerin bir kadında aradığı özelliklerin başında esprili olması geliyor. Araştırma ekibinden Prof. Garry Chick, \”Kadının esprili olması onun genç ruhlu olmasının ve doğurganlığının sinyallerinden. Bu nedenle erkekler uzun süreli beraberliklerinde esprili kadınları tercih ediyorlar\” dedi. Araştırmada, \”En çekici kadın hangisi?\” sorusunun yanıtları arasında esprili birinci sırayı, eğlenceli üçüncü

ABD’de Pennsylvania Devlet Üniversitesi’nde yapılan araştırmaya göre erkeklerin bir kadında aradığı özelliklerin başında esprili olması geliyor. Araştırma ekibinden Prof. Garry Chick, \”Kadının esprili olması onun genç ruhlu olmasının ve doğurganlığının sinyallerinden. Bu nedenle erkekler uzun süreli beraberliklerinde esprili kadınları tercih ediyorlar\” dedi.

Araştırmada, \”En çekici kadın hangisi?\” sorusunun yanıtları arasında esprili birinci sırayı, eğlenceli üçüncü sırayı, şakacı beşinci sırayı alırken fiziksel anlamdaki çekicilik çok aşağılarda, dokuzuncu sırada yer aldı.

Pembe Pudra
ADMINISTRATOR
Profil

Diğer Yazılarımız