Bar Rafaeli’nin güzellik sırrı

Bar Rafaeli’nin güzellik sırrı

Güzel yıldızın üçücük burnunun üzerindeki çiller ve sol yanağındaki gamze en önemli iki karakteristik özelliği. Leonardo DiCaprio ile ilişkisi ve asker kaçağı olduğu için İsrail Ordusu’ndan aldığı tepkiyle uzun süre gündemden düşmeyen Bar Rafaelli, cilt güzelliği için mineralli sudan yardım aldığını söyledi.   Güzel yıldız, her gün yüzünü maden suyuyla yıkayarak cilt sağlığını koruduğunu belirtti.

Güzel yıldızın üçücük burnunun üzerindeki çiller ve sol yanağındaki gamze en önemli iki karakteristik özelliği. Leonardo DiCaprio ile ilişkisi ve asker kaçağı olduğu için İsrail Ordusu’ndan aldığı tepkiyle uzun süre gündemden düşmeyen Bar Rafaelli, cilt güzelliği için mineralli sudan yardım aldığını söyledi.

 

Güzel yıldız, her gün yüzünü maden suyuyla yıkayarak cilt sağlığını koruduğunu belirtti. Prof. Dr. Zeki Karagülle, ‘Sabah işe başlayan bir kişi, içinden kabarcıklar çıkan bir bardak soğuk maden suyuyla güne daha dinç ve enerjik başlayabilir’ dedi.

Maden suyunun cilde de çok faydalı olduğunu vurgulayan Prof. Dr. Karagülle, ‘Maden suyu içildiği sürece, cilt pörsük, yorgun ve solgun görünmeyecektir. Maden suyu sadece içildiğinde değil, sürüldüğünde de cildi canlandırır ve gençleştirir’ diye konuştu.

Pembe Pudra
ADMINISTRATOR
Profil

Diğer Yazılarımız