AŞK VE TUTKU “KISMET BY MİLKA” MADALYONLARINDA

AŞK VE TUTKU  “KISMET BY MİLKA”  MADALYONLARINDA

Mücevher sektöründe güncel tasarımlarıyla dikkatleri çeken “Kısmet By Milka” nın dünyaca tanınan tasarımcısı Milka Karaağaçlı, aşkın tutku dolu ruhunu madalyon serisi ile yansıtıyor ve sahip olduğu özgün tasarımlarıyla farkını bir kez daha ortaya koyuyor. Güçlü ve iddialı bir tasarım yapısına sahip sevgililer gününe özel tasarlanan“Madalyon” serisinde geleneksel renklerden sıkılan ve farklılık yaratmak isteyenler için safir ve sıradanlığa meydan okuyan

Mücevher sektöründe güncel tasarımlarıyla dikkatleri çeken “Kısmet By Milka” nın dünyaca tanınan tasarımcısı Milka Karaağaçlı, aşkın tutku dolu ruhunu madalyon serisi ile yansıtıyor ve sahip olduğu özgün tasarımlarıyla farkını bir kez daha ortaya koyuyor.

Güçlü ve iddialı bir tasarım yapısına sahip sevgililer gününe özel tasarlanan“Madalyon” serisinde geleneksel renklerden sıkılan ve farklılık yaratmak isteyenler için safir ve sıradanlığa meydan okuyan pembe altın ön plana çıkıyor. Safir ve pembe altının temsil ettiği aşkın ve tutkunun enerjisi  koleksiyondaki yüzük kolye ve bileziklere yansıyor .

Aşka aşıklar, aşkın uğuruna inananlar ve ruh ikizini mutlu etmek isteyenler için muhteşem bir sevgililer günü hediyesi olmaya aday “Kısmet By Milka” nın madalyon serisi sizleri bekliyor.

Pembe Pudra
ADMINISTRATOR
Profil

Diğer Yazılarımız